Dekorerad i emalj, nysilver och mässing. Monogram och fotografier. Inuti stämplad "August Klein Wien Graben No 20". I låda. Längd 40 cm.
Smärre slitage. Slitage på lådan.
Login failed due to technical reasons. Please check your Internet connection.
Please try again and contact our Customer service if the problem persists.